JAUNAS VYRAS, BRANDI MOTERIS

Jei aplinkybės taip jau susiklostė, mano jaunasis drauge, ir likimas tave jauną sviedė į brandžios moters glėbį, turbūt nustebai suvokęs, kad pojūtis nebuvo toks jau nemalonus. Argi tavęs neapėmė pasididžiavimas savo jaunu kūnu, savo uolumu ir ištverme, galų gale, tuo, kad ją patenkinai? Juoba kad sulaukęs trisdešimties metų tikras vyras privalo būti permiegojęs su vyresne už save moterimi (kiek vėliau tampa būtina tai padaryti ir su jaunesne už save, deja). Viskas – gyvenimo patyrimui.

Ir jei ta pati moteris nori su tavimi praleisti vakarą ar naktį dar kartą, argi neapima tavęs dar nepatirtas jausmas – jausmas būti reikalingam?

O gal net ir mylimam?

Tik kaip tai įvertins tavo aplinkinis pasaulis?

Šiais laikais brandaus amžiaus (40–90-ies) moteriai turėti jauną draugą (18–30-ies) – madinga. Kadaise „berniukas–žaisliukas“ buvo laikomas senų Holivudo aktorių moterų pramoga, vienu svarbiausių amerikietiško šou verslo aksesuaru. Tačiau šiandien jau daug kas pasikeitė ir tokį vadinamąjį “vaikų darželį” turėti yra įprastas reiškinys net ir Lietuvoje.

Tokių porų vaikinai yra vadinami įvairiai: „berniukai žaisliukai“, tiesiog „berniukai“, techniškai– „žigolo“, žaismingai – „vaikų pasaulis“, paniekinamai – „alfonsai“. Tokių porų moterys vadinamos „pumomis“, nes šios laukinės katės per rują visada renkasi jaunesnius partnerius (nors pačios moterys tokį terminą laiko šiek tiek žeminančiu ir mieliau vadintųsi „katytėmis“).

Todėl visuomenė dažniausiai ir įsivaizduoja, kad pagyvenusios moters ir jauno vaikino santykiai – visada sandoris, kurio rėmuose ir egzistuoja tokios poros žaidimo taisyklės. Girdi, senai moteriai reikia tik tavo jauno kūno ir nieko daugiau. Gal ir taip, tačiau, kaip jau rašė ir Onorė Balzakas, „tikra meilė nežino skaičių (...), tai tokia jausmų sritis, kurioje skaičiai praranda prasmę“. Ir visiškai klaidingas stereotipas, kad svarbiausia tokios poros dominantė – seksas, nes nebūtinai ir ne visada taip yra iš tikrųjų. Tai gali būti tiesiog draugystė, pavyzdžiui, kaip gero anūko ir mielos senelės. Tai gali būti tiesiog pokalbis, pramoga, masažas, vakarienė. Bet neužmiršk, jei jau kada teks tokioje poroje atsidurti, sekso stereotipas yra pernelyg gajus, kad jo išvengtum, ir nebūtina gaišti laiko bei energijos jį neigti, ypač, jei jis savanoriškas ir laisvanoriškas.

Kam reikalingos tokios poros, ir kas ką iš to laimi?

Pirmiausiai būtina atminti, kad tokios poros – visai ne XXI amžiaus fenomenas. Brandaus amžiaus moterys nuo seno gerai žinojo, kad jaunuolis savo fizinėmis galiomis lovoje yra pranašesnis už bet kurį pagyvenusį vyrą. Net XVI amžiaus Vakarų Europos trubadūrai apdainuodavo pagyvenusių matronų meilę jauniems riteriams. XIX amžiaus Lenkijos didikė laikė savo gyvenimą neprasmingu, jei nerašydavo laišku jaunam filaretui. Ponios meilė 25-eriais metais už save jaunesniam vaikinui nuostabiai apdainuota prancūzų rašytojos Collette romane „Chéri“ (pagal jį yra pastatytas ir filmas), veiksmas vyksta XX a. 3-iajame dešimtmetyje.

Taigi nieko čia naujo, tik kad šiandien moterys tokio potraukio nebesigėdija ir neslepia. Nes iš esmės toks potraukis yra natūralus. Juoba patvirtintas ir biologiškai. Juk prancūzai lygina moteris su geru vynu – kuo senesnis, tuo geriau. Moterų lytinis potraukis yra stipriausias sulaukus trisdešimt penkerių. O vyrams jis aukščiausias dvidešimties metų. Subrendusi moteris ir jaunas vyras – idealus seksas.

Antra, keičiantis amžiams moterys vis aršiau vadavosi iš konservatyvios visuomenės sukurtų stereotipų. Būtina neužmiršti, kad pagyvenę vyrai juk irgi renkasi gyvenimo palydovėmis jaunas merginas, ir moterys, matyt, pavargo nuo tokios neteisybės. Pasaulis per pastaruosius du šimtus metų pasikeitė neatpažįstamai, pasikeitė ir pačios moterys. Ir jei dar prieš keliasdešimt metų Lietuvoje sulaukusi penkiasdešimties metų moteris – jau bobutė, susisiautusi vilnone skara, dengiančia žilę, vilkinti šimtasiūlę ir avinti beformius veltinius, tai šiandien tokio pat amžiaus metropolio gyventoja – tikra uogelė. Ir įvertinus jų entuziazmą, atrodo, gyvenimas joms tik prasideda. Gražios, prisižiūrinčios, atrodančios kaip 40–ies – prisimink kad ir Holivudo aktores Demi Moore, Susan Sarandon, Sharon Stone... Galų gale, net dainininkė Cher, kuriai apie septyniasdešimt, dar yra patraukli bei seksuali (skonio reikalas, žinoma).

Svarbiausia, kad sulaukusios tokio amžiaus, kurį mes, vyrai, mandagiai vadiname brandžiu, moterys staiga suvokia, kad joms prarasti jau nebėra ko. Jos jau gali elgtis kaip nori, nes yra gavusios iš gyvenimo viską, ko tik panorėjo. Jos pasiruošusios eksperimentuoti lovoje ir visas fantazijas paversti realybe. Bet su kuo? Vyras, tas senstantis partneris, neįkvepia pabandyti ką nors nauja, ypač jei jį kamuoja savos problemos – skolos, karjera, konkurencija, bankrotas, medžioklė, žvejyba, alkoholis, stresas. O visa tai vyro seksualumą tik mažina. Pagyvenę vyrai yra pernelyg konservatyvūs, pernelyg priklausomi nuo gyvenimo įpročių, pernelyg pikti ir pernelyg rimti. Jie yra tiesiog nuobodūs.

O štai jaunuoliams galvos niekada neskauda. Jie kur kas greičiau gali prajuokinti moterį ir labiau atsipalaidavę žvelgia į gyvenimą. Juoba kad jauni vyrai dažniausiai neturi buvusių žmonų. Neturi vaikų. Jie neturi praeities bagažo, jie gyvena dabartimi, kurio dalimi ir tampa graži brandi moteris. Jaunuolis dažniausiai būna gerai nusiteikęs ir su džiugiu nekantrumu pasitinka ją tiksliai nustatytu laiku, neperkeldamas jų susitikimo po finansinės krizės ar eilinio podagros priepuolio.

Jaunas vyras leidžia ir moteriai pasijusti keleriais metais jaunesne. Jaunas vyras įpareigoja – būnant su juo damai nevalingai ir pačiai tenka palaikyti gerą formą.

Egzistuoja dar viena priežastis, dėl kurios pagyvenusios moterys ieško jaunų meilužių. Neištikimybė savo vyrui, tai, ką prancūzai vadina „adjulteriu“ – smagi bet kurios pagyvenusios moters pramoga. Turėdama jauną meilužį ji net geriau atrodo, ir jos akys dega, o ir iš jos vidaus sklinda paslaptinga šviesa. Tai vadinamoji antroji jaunystė, maždaug tas pats, ką mes, vyrai, futbolo stadione vadiname antruoju kvėpavimu. Beje, tai net sveika ir jos šeimyniniams santykiams – naujas romanas – puiki proga pakurstyti seniai užgesusiais aistras.

Žinoma, pagyvenusiems vyrams kategoriškai nepatinka tai, kad jų moterys pačios renkasi sau partnerius, atiduodamos pirmenybę atletiškiems kūnams ir lengvam neįpareigojančiam bendravimui. Jie pyksta, suvokdami savo vertės mažėjimą, ir stengiasi tai kompensuoti dideliu uždarbiu, kurortu ir prabangiais aksesuarais.

O štai tavo kuklių santaupų pagyvenusiai moteriai greičiausiai net nereikia. Nes, skirtingai nei santykiuose tarp seno vyro ir jaunos moters, tavo atveju, jaunas amžius – vienintelė panacėja nuo moteriško merkantiliškumo. Ir tai, ką tu suprasi jau pasenęs, kad visada geriau žmogiškasis dėmesys tau kaip kūnui, o ne piniginei. Ir verčiau smagi pasaka mainais į jauną kūną, nei liūdna dviejų žmonių vienatvė, kuri šiaip ar taip prie nieko gero neveda...

Be to, neužmiršk, visada egzistuoja begalės aplinkybių, kuriose gali gimti tikra meilė – ir viena iš patogiausių aplinkybių yra būtent pinigai.

Pinigai gali sukurti tokias įspūdingas dekoracijas jūsų santykiuose, jog jų fone lengvai atsiras nuotykis, pavyzdžiui, kelionė. Ir to pasekoje – naujas jausmas. Kai tai turi, išties gali lengvai pamilti moterį, kuri tau meta pasaulį po kojom. Jau Šopenhaueris, vadinęs meilę „racionaliu jausmu“, tvirtino, kad žmogų gali pamilti ne tik už jo jaunystę, bet ir už praeitį, kompleksus ar bendrai patirtus išgyvenimus.

Tačiau būk atsargus – taip atsiranda ir neapykanta, suvokus, kad moteris tau gali mesti visą pasaulį po kojomis, o tu į tai tegali atsakyti tik pigių gėlių puokšte... Tai bjaurus suvokimas, kai žinai, kad negali jai atsakyti tuo pačiu, ir jis anskčiau ar vėliau pradės tave graužti.

Žinoma, kiekviena brandi moteris puikiai suvokia, kad joks jaunuolis neturi ir negali turėti daug pinigų. Paskubėk ir tu paaiškinti jai savo tikrąją finansinę padėtį, – abejotina, kad jai patiks tavo mėgstami beliašai iš studentiškos valgyklos, o jos pietums suvalgomas fua-gra gali kainuoti tiek, kiek tavo mėnesio stipendija. Nebandyk persiplėšti į dvi dalis, stengdamasis patenkinti jos finansinius poreikius, ne dėl to jūs draugaujate. Jei ji protinga, supras pati, kiek moralinių ir etinių kančių tau atneša tokia gūdi tikrovė, tad nuspręskite kartu, kas už ką moka. Bet nebūk ir vulgarus alfonsas, nes ir be pinigų įmanoma turėti begales malonumų. Joks prašmatnus viešbučio kambarys negali prilygti romantiškam pasimatymui su nauju mylimuoju kad ir apšnerkštame bendrabučio kambaryje. Brangiausių rožių puokštė (kurį nupirko vyro vairuotojas) negali prilygti mylimojo paskubomis paskabytų pakalnučių puokštelei. Ir pietūs su įkyrėjusiais vyro draugais negali prilygti apsilankymui mylimojo pamėgtoje „McDonaldʼs“ užkandinėje. Ir kepimas ant saulės egzotiškiausiame pasaulio paplūdimyje negali prilygti galimybei visą dieną praleisti su mylimuoju ankštoje lovoje, kaip sakoma, „neatleidžiant glėbio“.

Taigi, moterų motyvacija visiškai aiški.

Bet kas tau iš to?

Pirmiausia, žinok, tokia jūsų pora nėra nei nelegali, nei neskoninga, nei gėdinga. Galų gale, tai kiekvieno mūsų asmeninis reikalas. Bet šios kombinacijos socialinė stigma vis tiek egzistuoja, ir ją būtina pripažinti.

Štai tavo tėvai. Jie nori, kad tu bendrautum, draugautum ir sukurtum šeimą tik su savo bendraamže, nes tai yra natūralu. Natūralu galvoti, kad vyras partneris privalo būti šiek tiek vyresnis už savo moterį, tokia nuostata senais laikais buvo lengvai paaiškinama dėl biologijos, nors yra visiškai praradusi savo prasmę šiandien. Vis dėlto visi aplink tave ir šalia tavęs norės matyti tik bendraamžę. Vyresnė moteris šalia tavęs visada kels daug įtarimų, gal net ir pasipiktinimą dėl to, kad su ja tu greičiausiai niekada negalėsi susilaukti palikuonių, o to nori tavo tėvai ir artimieji (beje, vaikų klausimą reikia spręsti iškart: jai svarbu žinoti, ar pasiruošęs tu tapti tėvu? O su esamais vaikais? Ar tu galėsi su jais bendrauti? Jos vaikai gali tapti reikšminga kliūtimi jūsų meilei. Gal net ir jų amžiaus skirtumas su tavimi nedidelis? (Tačiau iš esmės patartina kuo mažiau žinoti apie ją – tai sumažins išsiskyrimo galimybę).

Todėl ir tokį subtilų klausimą – jos pristatymą savo aplinkai – privalu spręsti diskretiškai. Geriausiai išvis jos nepažindinti su savo draugais. Tavo moteris bet kuriuo atveju bus apkalbėta, o ji juk ir taip yra nervinga būtybė, tad dar šimtą kartų blogiau, jei tai darys tau artimi žmonės. Kai jau bus kuo pasididžiuoti – meilė iki grabo lentos, santuoka, vaikai – tada ir pasirodysite viešumoje. O lig tol – atsargiau.

Mat ir visuomenė visada galvos, kad vyresnei moteriai iš tavęs tereikia tik sekso (o dažniausiai tai ir bus teisybė), tik pramogos, tik savojo ego patenkinimo (pasididžiavimo prieš drauges, žiūrėk, kokia aš dar vis žavinga, jog net sugebu įsigyti jauną meilužį). Visuomenė taip pat galvos, kad tau reikia tik moters motinos, kuri tavimi pasirūpintų, nes tu to padaryti pats neišgali, vadinasi, esi nevykėlis. Visuomenė taip pat visada galvos, kad tau už tai yra mokama, vadinasi, tu esi vyras –„prostitutė“, nerimtas menkysta, neturintis tikrų jausmų (bet tu ne toks, nes puikiai žinai, kad seksas už pinigus – tai visada kažin kaip nesportiška...).

Žinoma, bendravimas su bendraamžėmis taip pat turi daug pavojų, tačiau jie niekada neprilygs tiems, kurie laukia tavęs poroje su vyresne moterimi.

Pavyzdžiui, jos vyras... Tapdamas ištekėjusios pagyvenusios moters draugu, tu automatiškai tampi jos vyro pavydo objektu. Kitais žodžiais, tau gali būti keršijama, tu gali būti primuštas ir subjaurotas, iš tavęs gali būti atimtos karjeros galimybės ir pan.

Pavojingi yra ir jūsų santykių pokyčiai, bet pati pavojingiausia yra jūsų santykių ateities perspektyva. Kaip sakoma, gerai, kol gerai. Argi ne lengviau būtų sukurti naują porą su jaunesne už ją? Jauni vyrai iš esmės yra nepatikimi. Tai reiškia kažkieno sudaužytą širdį, o įniršusi moteris, patikėk, pavojingesnė net už savo įniršusį vyrą... Lygiai taip pat tau bus sunku suvokti, kad tavo mylimoji turi savo šeimą, į kurią ji nuolat grįžta, o vieną dieną ji sugrįš ten visam laikui. Vadinasi, ir vėl – sudaužyta širdis, o tada jau prasidės visokiausios kvailystės. Tai patyrė daugelis suaugusiųjų, per tai perėjau ir aš pats. Patikėk, mano jaunasis drauge, tame nieko gero... Svarbiausia, kontroliuok savo emocijas, nepulk į isteriką.

Tačiau, kaip sakoma, nesirūpink dėl to, ką padarei, kur kas blogiau rūpintis tuo, ko nepadarei.

Juk pagyvenusios moters ir jauno vyro santykiuose esama ir daug ko smagaus bei naudingo.

Pradėkime nuo to, kad tu išvis esi jaunas. Tai reiškia daug pranašumų, bet sykiu ir begales problemų. Žinok ir suvok tai, tu esi neturtingas ir kvailas. Tarkime, esi kilęs iš Biržų, o tai neabejotinai daro garbę tam miesteliui. Tačiau šiandien esi iš ten atvykęs į didmiestį ir pasišovęs įsigyti garbingą protestantišką buhalterio profesiją. Arba uždarbiauti statybose... Tad greičiausiai čia net neturi nei giminių, nei artimųjų, nei draugų. Tu esi vienišas. Kalbi juokingu regioniniu akcentu. Dėvi švariais, tegu ir tvarkingai sulopytais drabužėliais, bet vis dėlto už šimto metrų matosi, kad esi provincialas. Kada nors tu išaugsi, tapsi puikiu verslininku, efektyviu valdininku, jausmingu poetu ir išmintingu diplomatu ar atkakliu žveju. Tačiau šiandien kol kas tu esi niekas.

Todėl tau būtina parama. Ir pagyvenusi moteris gali tapti tokia parama. Nebūtinai finansine. Ji gali tau suteikti reikiamų pažinčių, reikiamų socialinių įgūdžių (ar esi kad gyvenime pietavęs prie įmantriai dekoruoto stalo prašmatniame restorane?), galų gale, reikiamą patarimą. Pažinčių ekspertai tvirtina, kad gerų vyrų išties trūksta, todėl ji gali paversti tave geru vyru – skoningai apsirengusiu, padoriai besielgiančiu, turinčiu brangiausią dalyką gyvenime – pasitikėjimą savimi. Eidamas su ja į jos darbinius susitikimus, draugų vestuves, vakarienes arba vakarėlius kaip bioaksesuaras, tu įgyji puikiausią galimybę pažinti miesto ir aukštuomenės gyvenimą, į kurį kitais būdais greičiausiai net ir nepatektum.

Todėl būdamas su tokia moterimi mažiau kalbėk pats ir daugiau klausyk jos. Ir neapsimetinėk nei vyresniu, nei labai jau patyrusiu. Gal tau atrodo, kad susitinkant su ja būtina užsirišti kaklaraištį ir išsiverti auskarą? Užsidėti akinius ir nešiotis portfelį vietoj kuprinės? Vaikine, ką tu nori apgauti? Tu patiksi savo moteriai ir be visų šitų solidumo atributų, nes ir patikai jai būtent dėl to, kad nesi solidus. Nemeluok jai ir nesigirk. Maloniausia jai bus girdėti tik tas tavo pagyras, kuriose aiškiai bus pabrėžta jos reikšmė tavo sėkmei.

Ir nežarstyk jai savo lėkštų patarimų. Ji jau turės tokią gyvenimišką patirtį, kokia tau nė nesisapnavo. Kol tu suprakaitavęs dar rašei diktantą mokyklos suole, ji jau neigė meilės trikampių teoremas su turtingais ir smarkiais vyrais. Vyresnė moteris turės daug negatyvios, bet reikalingos patirties, nes ją iki pažinties su tavimi jau bus metę daug vyrų. Ir tu kvailai atrodysi, jei vaidinsi žinovą ir patarinėsi jai, kaip spręsti vieną ar kitą gyvenimišką problemą. Tokioms problemoms spręsti ji turi ištisą armiją geriausių draugių, psichoanalitiką, manikiūrininkę, kirpėją ir pulką ekspertų. Tad jei jau prakalbote apie rimtus dalykus – klausyk jos ir mokykis. Tavo negudri nuomonė gali patį tik visiškai diskredituoti. Nes būtent tokiose situacijose ir atsiskleidžia, kokia bedugnė tarp jūsų žioji…

Tačiau dar kartą: jus nebūtinai visada turi sieti vien seksas. Net ir tau tai puikiai gali atstoti tiesiog pramogą ir malonų bendravimą.

Bet jei jau prakalbai apie seksą, taip pat būk sau atviras. Tavo suvokimą apie seksą formavo vien pornografiniai filmai ir internetas, o tai nėra gerai. Tave dar daug ko reikia išmokyti, ypač lovos elgesio (kaip sako moterys, „tinkamai išdresiruoti“). Patikėk, geras seksas – tai toli gražu ne tai, kas rodoma per tavo kompiuterio ekraną. Ir tai nereiškia maratono lovoje, trunkančio tris valandas. Negerai, jei jai po to nuolat skauda galvą, duria šoną ir treška nugaros kaulai. Atmink, tokio amžiaus moteris kamuoja aukštas spaudimas, aritmija ir kiti moteriški reikalai. Verčiau keisk kiekybę į kokybę.

Taigi tau vis dar norisi tokią moterį sutikti?

„O kas, jei aš negražus?“ – klausi sunerimęs. Nieko baisaus. Tau nebūtina turėti modelio išvaizdos arba atleto figūros. Nekrintanti į akis išvaizda gali būti net ir pranašumas, nes dauguma pagyvenusių moterų vengia nepatogaus klausimo – su kokiu gražuoliuku ji vaikšto į restoranus? Išmintinga moteris puikiai suvokia, kad šiuose santykiuose nereikia atkreipti į save nereikalingo dėmesio, ir kartais išties sumaniau, kad jūs atrodytumėt it teta su savo sūnėnu. Įsivaizduok pats: eilinė buhalterė į kompanijos vakarėlį gali atvykti su George Clooney dvyniu, tačiau visi suabejos, ar tikrai ji jį sutiko žuvies parduotuvėje, o ne sumokėjo daug pinigų už vakaro partnerį. Žinoma, kartais moterys nori atkeršyti savo vyrams ypatingais gražuoliukais, tačiau taip būna retai.

Taigi tu neturi turėti kokių ypatingų duomenų. Meilėje, kaip ir „X faktoriuje“ – arba patinki, arba ne.

Ir niekada nepanikuok dėl amžiaus skirtumo. Tai tik pagreitina išsiskyrimo galimybę. Nebūtina aiškinti visiems aplinkui, keleriais metais už tave vyresnė yra tavo draugė. Daugelis į tai net neatkreips dėmesio. O jei atkreips ir kalbės, vadinasi, yra apie ką pakalbėti. Bet atmink, tik jai galima juokauti jūsų amžiaus skirtumo tema. Quod licet jovi, non licet jovi, kaip sakoma. Patikėk, ji dėl to išgyvena, ji rizikuoja daugiau nei tu (paradoksalu, bet garbaus amžiaus vyrams su jaunylėmis tokių problemų beveik niekada neiškyla, nors jų žilos genitalijos atrodo lygiai taip pat juokingai…).

Tačiau būti jaunu draugu nėra taip jau ir paprasta, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai nereiškia tapti jos sūnumi, kuriam viskas atleidžiama. Nedaug vyrų šiame pasaulyje turi įgūdžių pralinksminti moterį, o jai to labiausiai to ir reikia. Nedaug vyrų šiame pasaulyje moka vienišą moterį priversti pasijusti gerai, nedaug kas turi kantrybės klausytis jos pasakojimų. Žinok, priimdama sprendimą būti su jaunu vaikinu, ji pati grįžta į savo jaunystę. Ji daro kvailystes ir taip patiria malonumą. Juk gyvenimas mums ir duotas tam, kad jaustumėte malonumą. Kaip tu sugebėsi jai tą malonumą suteikti (pavyzdžiui, net ir be sekso), taip ji tau ir atsidėkos.

Tokia moteris žino, ko nori, ir nebijo to paprašyti. Jos jau turi patirties šeimos gyvenime ir gerai suvokia, ko reikia jai ir tau. Jos ryžtingesnės. Reikalo esmė – jos hormonai. Moters organizme estrogeno ir testosterono kiekiai greitai mažėja, nors testosterono lygis krenta ne taip greitai kaip estrogenas. Nesigilinant į smulkmenas, būtina žinoti, kad sulaukusi brandaus amžiaus moteris tampa „vyru su sijonu“. Jos sprendimai dabar greiti ir tvirti, drąsesni ir nepriklausomi. Ji pasidaro geresnė savo draugams ir partneriui. Tau tai gali būti naudinga.

Ir nemanyk, kad ji negali tau puoselėti rimtų jausmų. Dažniausiai klaidingai sprendžiama, kad tokios poros – tai moteriška užgaida, noras pakvailioti ir paragauti „šviežios mėsytės“. Tačiau ne vien tai. Iš visų gyvenimiškų būdų dirbtinai pakelti savo savivertę, romanas su jaunu vyru – pats sunkiausiais ir neproduktyviausias. Žinoma, garbaus amžiaus moterys sieloje nori būti jaunos, o išoriškai linksmos, be to ir finansiškai nepriklausomos, bet su jaunu vyru tokiai tapti neįmanoma. Visuomeninis spaudimas, kompleksai dėl fiziologijos, nesutampantys mąstymo greičiai ir pažiūrų amplitudės – tokioms moterims yra sunku. Tad nenuostabu, kad savo jauną partnerį telieka išties nuoširdžiai įsimylėti.

Taigi, aukštyn galvą, Jaunasis Liūte. Kur jau kur, bet čia tavęs išties laukia nauji iššūkiai. Įsivaizduok pietus prašmatniuose restoranuose, kelionę į Rivjerą, kuriai susiruošti tau duodama vos keletas valandų (bet kuri moteris visada nori, kad ją kas nors kur nors išvežtų... Ir jei to negali padaryti tu, tai padarys ji pati.). Įsivaizduok bendravimą su moterimi, kuri nesitiki iš tavęs sulaukti telefono skambučio kitos dienos ryte. Įsivaizduok niekada nesibaigiančią vasarą. Ir jei viską padarysi taip, kaip reikia, tu ne tik suteiksi laimę kitam žmogui. Tavo paties gyvenimas taps šiek tiek lengvesnis ir prasmingesnis.

Toliau