O KĄ DARYTŲ KAZANOVA?

Tiesiog laikytųsi savo paties sukurtų dešimties gundymo principų.

Žinoma, esi apie jį girdėjęs. Ir nors didžiausias baroko rokoko laikų šelmis ir palaidūnas Džakomas Kazanova (Giacomo Casanova) nebuvo gražuolis, tačiau joks kitas vyras šioje planetoje negalėtų taip pasigirti savo vardu, tapusiu nuostabaus meilužio sinonimu. Per savo septyniasdešimt trejų metų gyvenimėlį jis mylėjosi su aukštuomenės damomis, aktorėmis, šokėjomis, kambarinėmis, tarnaitėmis, kunigo dukterėčia, ūkininko dukra, penkiomis seserimis (ir jų motina), transvestitu, kupriuke, nimfomanėmis ir netgi dviem vienuolėmis. Iš viso 132 moterimis. Paprastai tariant, moterys jam nepajėgdavo atsispirti. Todėl kiekvienas vyras vienu ar kitu savo gyvenimo tarpsniu nori būti toks, koks buvo Kazanova.

Ir tai įmanoma. Galimybė sužavėti moterį daugiausiai priklauso nuo to, ką Kazanova vadino „nuoširdumu ir stiliumi“. Tik tai. Nors daug kas smerkia Kazanovos moralinį veidą (jis lėbavo orgijose, nenaudojo jokių apsisaugojimo priemonių ir sykį netgi mylėjosi su savo nesantuokine dukterimi), jis buvo žavingas. Ir kitaip nei Don Žuanas ar markizas de Sadas, Kazanova nebuvo seksualinis plėšrūnas. Jis mylėjo moteris, ir jos mylėjo jį.

Tad kaip Kazanova gebėjo gundyti?

Pirmiausiai įsidėmėk, kad jis net nebuvo aristokratas. Nors ir dėjosi esąs kilmingas, tebuvo plevėsa kortuotojas ir sukčius, kovojęs dvikovose ir netgi sėdėjęs kalėjime. Taigi, nors jis buvo laikomas rafinuotu asmeniu, iš tikrųjų jam rūpėjo tik meilė bei linksmybės. Ir tie dešimt principų, kuriuos naudojo Kazanova, yra palikti tau – kad nors sykį juos pritaikytumei moteriai, kuria žaviesi, nepriklausomai nuo tavo ar jos kilmės.

1. Jei nori, kad moteris pasijustų ypatinga, padaryk dėl jos ką nors ypatinga

Meilės romanas yra turtingųjų privilegija, o ne vargšų profesija. O išlaidos dėl moters visada jai daro įspūdį. Vakarienei su siekiama moterimi Venecijoje Kazanova išsinuomojo penkių kambarių apartamentus. Pasitiko moterį išlipančią iš gondolos ir vedė už parankės per jaukiai apšviestą aikštę. Taigi niekada nemurmėk sutrikęs ir neklausk moters, ką ji nori veikti šį vakarą. Tikras Kazanova ima reikalus į savo rankas. Jis turi planą. Jis sugalvoja kažką tokio ypatingo, žinodamas, kad tokiam pasiūlymui jokia moteris neatsispirs. Jis tam ruošiasi. Moterys labai vertina pastangas dėl jų. Kazanova tai visada suvokė.

2. Privatumas yra seksualu

Moterys, kurias gundydavo Kazanova, dažniausiai turėjo priežasčių nerimauti dėl savo reputacijos, ir jis į tai atsižvelgdavo. Aplinkiniai ir tarnai jiems netrukdė, vakarienės patiekalai buvo patiekiami per langą. Aplink nebuvo jokių pašalinių ausų ir akių, ir niekas neblaškė jų dėmesio. Privatumas leidžia moteriai būti savimi. Todėl pasistenk sukurti kiek įmanoma intymesnę atmosferą.

3. Leisk jai žavėtis tuo, kaip tu žaviesi ja

Kazanovos nuomojamuose apartamentuose buvo begalės veidrodžių ir žvakių. Jis norėjo, kad jo meilė būtų atspindėta tūkstančius kartų, jis norėjo žavėtis moters kūnu iš daugelio kampų. Jis žinojo, kad gražios moterys mėgsta į save žiūrėti, ir veidrodžiai dažnai tampa jų portretais. Veidrodžiai, žvakės ir sidabras išties daro stebuklus. Jei sukurti tokios atmosferos neįmanoma, pats tapk veidrodžiu. Leisk jai pamatyti savo grožio efektą tavo akyse. Žiūrėk į ją susižavėjęs ir su šypsena. Sakyk komplimentus.

4. Klausk jos nuomonės

Kazanova gundydavo moterį keletą valandų, ir didžiumą to laiko jis jų klausinėjo. Ir klausėsi jų atsakymų. Nes moteris yra mums lygi, ir Kazanova nuoširdžiai domėjosi jų atsakymais.

Geriausias komplimentas moteriai – dėmesys. Viena iš priežasčių, kodėl moterys žavėjosi Kazanova, buvo tai, kad jis žavėjosi jomis. Tiesą sakant, jis tikėjo, kad be pokalbio, fizinis pasitenkinimas yra beprasmis ir neįdomus. Jis versdavo moteris pasijusti ne vien kūnu ar geismo objektu, bet ir nuostabia moterimi. Juoba kad ir nėra sunku priversti moterį kalbėti apie save. Tiesiog užduok jai „atvirų“ klausimų (tokių, į kuriuos neatsakoma tik „taip“ arba „ne“) ir užsičiaupk. Tačiau reikia tai daryti nuoširdžiai. Kazanova prisiliesdavo prie moters širdies, prieš pradėdamas liestis prie kai ko kitko...

5. Skatink saldžiai nuodėmauti

Kazanova negailėdavo pinigų ir mielai išlaidavo. Jis, žinoma, norėjo padaryti įspūdį, tačiau žinojo, kad padarius pirmą nuodėmę, lengviau padaryti ir antrąją. Sugundyk savo besilaikančią dietos mylimąją brangiais saldainiais. Piktnaudžiavimas tokiais dalykais išmuša iš tvirtovės sienos vieną plytą ir pakerta tvirtovės stiprybę.

6. Pažadink jos pojūčius

Kazanova papuošdavo savo apartamentus rožėmis (nes manė, kad tai afrodiziakas), patiekdavo austrių ir šampano (nes žinojo, kad tai skanu). Maistas ir gėrimai, jo nuomone, buvo aistrą skatinantieji pagalbininkai. Kartais jam buvo malonu vien matyti, kaip moterys deda vaisius į burną. Pats kartu su moterimis gamindavo salotas. Jis klausdavo jos nuomonės, o kiekviena moteris mėgsta savo balso muziką. Jis sukūrė gausos ir prabangos atmosferą, kad jos nuodėmė neatrodytų nuodėme. Priversdamas ją susilieti su malonia aplinka, jis žadino jos pojūčius. Susitelk į visus penkis jos pojūčius (laikas juos jau ir žinoti). Leisk muziką, liesk jos nugarą lengvai nurodydamas judėjimo kryptį, žiūrėk į jos akis, duok jai į rankas fleitą, nupirk skintą gėlę ir duok pauostyti. Galvok apie kiekvieną pojūtį kaip variklį, kurį reikia užkurti ir sušildyti. Kai varikliai veiks, veiks ir ji pati.

7. Gardžiuokis laukimu

Kazanova visada buvo kantrus. Jis pasitenkindavo vos vienu jos bučiniu ir mėgavosi vos dviem jos žodžiais: „Po vakarienės“. Kazanova manė, kad jei gausi malonumą per greitai, tiesiog nepajusi viso saldumo. Laukimas, jo nuomone, buvo net pusė viso malonumo. Juk žaidimas lovoje neturi trukti vos minutę prieš sueitį. Nusiųsk jai žinutę, parašyk, kaip lauki susitikimo su ja, arba paskambink ir tai pasakyk. Kai susitinki, paimk ją už rankų ir pabučiuok. Svarbiausia, niekur neskubėk, nes nėra pasaulyje jokios kitos vietos, kur tu turi būti – tik čia, tik dabar, tik kartu.

8. Būk žaismingas

Kazanova perprato, kad seksas – suaugusiųjų žaidimo aikštelė. O visi paikiojimai prieš jį yra tik apšilimas. Todėl nieko baisaus kartu su ja valgyti pirštais, išsiteplioti ir išdykauti. Provokuok: maitinkite vienas kitą, „sukurkite“ vienas kitam sumuštinį... Vakaras turi būti linksmas.

9. Būk spontaniškas

Kazanova buvo akimirkos žmogus. Kartą viename vežime ant jo kelių atsidūrė vietinio ūkininko duktė, išsigandusi perkūnijos. Jis pasinaudojo akimirka. Todėl kai jūsų vakaras nevyksta pagal planą, mesk planą. Paklusk likimui ir eik ten, kur jis veda. Pasitikėjimas savimi yra savaime įkvepianti ir viliojanti savybė.

10. Nustebink ją dovanėle

Kazanova žinojo – moterys mėgsta netikėtas dovanėles. Padaryk tokią asmenišką dovanėlę: geriau mažesnę nei didesnę. Geriau juokingą nei rimtą, – kažką, ką tik ji galėtų įvertinti. Svarbiausia, jos įteikimo momentas – po visų renginių ir vakarienės, kai jai beliks tik išreikšti savo dėkingumą...

Toliau