KAIP NESUGADINTI VALENTINO DIENOS

Žinoma, tu gali galvoti, kad Valentino diena – tai dirbtinė, iš supuvusių Vakarų atkeliavusi nereikalinga šventė, kupina ciniško komerciškumo, ir jos šventimas nėra vertas tavo brangaus laiko. Gali net tvirtinti, kad „meilę savo moteriai reikia demonstruoti kasdien“ ir nėra ko taip jaudintis dėl vienos dienos per metus...

Tačiau tai nepaaiškina, kad ir kiek jas mylėtum visus metus, kodėl bet kurio amžiaus moterys nepatenkintos, jei neparodai jai jokio ypatingesnio dėmesio tądien. Joms Valentino diena patinka, ir bėda ne pačioje šventėje. Svarbu, k a i p žmonės ją švenčia. Arba nešvenčia.

Padžiugink merginą arba moterį dovanėle, atviruku arba SMS žinute. Pavyzdžiui, lengva užuomina: „Vakaras bus dar geresnis.“ Ir už tai tavo mergina arba draugė visada liks dėkinga. O jei esi nusiteikęs žengti dar toliau, kitą kartą pabandyk vadovautis šiais patarimais. Ir ką gali žinoti, galbūt jūsų santykiuose atsivers išties naujas puslapis?

Nupirk jai dovaną, kuriai nereikia pirkimo čekio

Praktika rodo, kad vyrai mėgsta pirkti juvelyrinius dirbinius, kuriuos moterys vėliau grąžina į parduotuvę. Tačiau didis menas yra nupirkti dovaną, kurios nori pati moteris. 99 procentais atvejų tai reiškia kažką auksinio ir kažką mažo, ką ji galėtų nešioti kiekvieną dieną.

Rimtai (bet ne pernelyg) vertink atviruką

Dabartinis jaunimas yra pernelyg ciniškas, kad rimtai vertintų popierinius atvirukus. Tačiau kiekvienas jų apsidžiaugia, gavęs banalų piešinuką, kad ir tą, kuriame simpatiškas meškutis laiko apglėbęs širdutę... Tik venk tokių užrašų: „Jei galėčiau, padovanočiau Tau visą pasaulį, bet šiuosyk dovanoju tik šį atviruką“. Tai net nebanalu. Nesiūlyk moteriai pasaulio. Niekada nesiūlyk jai to, ko negali atnešti ant stalo.

Renkis taip, kad būtų aišku, jog esi pasiruošęs gultis su ja į lovą

Paprastai: juodas arba vienspalvis kostiumas, balti marškiniai, be kaklaraiščio. Megztinis ir džinsai. Viskas lengvai viskas nusivelka. Tu pasiruošęs.

Nevaidink labai šalto ir nepasiekiamo

Kaip ir pats žinai, ne kažin kas ir reiškia į tave pretenzijas, tad džiaukis, kad turi bent vieną moterį, kuri teikiasi su tavimi pabūti. Būk jai net šiek tiek įkyrus. Dauguma moterų vertins tavo susižavėjimą ja, demonstruojamą viešai. Kaip priedą prie viso tavo romantiškumo... Tai padeda jai pasijausti ypatingai. Pavyzdžiui, pasikeisk savo feisbuko santykių statusą nuo „sudėtingų“ į „poroje“. Arba įdėk į „Instagramą“ porą jūsų nuotraukų kartu.

Jei gaminsi vakarienę, tai kuo paprastesnę

Bet ne prastesnę. Šiais laikais maistą gaminantis vaikinas visada atrodo kietai, tačiau dauguma vaikinų tai daro pernelyg sudėtingai. Nupirk tai vakarienei ką nors išties prašmatnaus – ikrų, sūrių, austrių. Gero gėrimo. Ir būtinai desertą. Pagamink pastą. Ir paskubėk išvalyti virtuvę. Nešvari virtuvė nežavi.

Užbaik dieną sprogimu

Visos moterys Valentino dienos proga nori vieno dalyko – siurprizo. Ne vien gėlių puokštės ir šokolado dėžutės, kurią nupirkai grįždamas iš darbo. O ko? klausi. Jei myli, atsakymą sugalvosi pats, vyre. Bet porą patarimų galima duoti. Taigi, įsivaizduok situaciją: karšta vonia. Įmesk į ją tuščią butelį su romantišku rašteliu (eilėraščiu). Dirbtinai nustebęs sušuk: „Ką gi čia mums potvynis atnešė?!“ Sudaužęs butelį į unitazo kraštą, raštelį paduok mylimajai, ir stebėk kaip ji rausta, skaitydama tavo parašytą prisipažinimą. Kelias į lovą, savaime suprantama, nuklotas žiedlapiais.

Toliau